Mesaj gönder
tamam
Nanjing Suntay Steel Co.,Ltd 86-138-55514957 steelwiregroup@gmail.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Nanjing Suntay Steel Co.,Ltd şirket Profili

 • Çin Nanjing Suntay Steel Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Nanjing Suntay Steel Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Nanjing Suntay Steel Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Nanjing Suntay Steel Co.,Ltd şirket Profili
Nanjing Suntay Steel Co.,Ltd
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Satıcı

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Litong Global

 • No. Çalışanları

  200~250

 • Yıllık satış

  2hundred million-2.5hundred million

 • Yıl kurulan

  2000

 • İhracat p.c

  10% - 20%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-138-55514957

Giriş

   

Nanjing Suntay Steel Co., Ltd.Galvanizli çelik tel ve tel, Alüminyum kaplama çelik tel ve tel, ACSR, ACS,PC Çelik tel ve iplik vb.Esnek üretim kapasitemize sahibiz ve çok rekabetçi bir fiyata yüksek kaliteli mekanik ürünler sunabiliriz çünkü atölyelerimizi gelişmiş makinelerle birleştirdik.MFL ve bu hattaki teknoloji gibi vb..

 

ABD, Brezilya, İtalya, Almanya, Vietnam, Avustralya, Filipinler, Malezya, Orta Doğu, Kolombiya, Kenya, Mısır, Arjantin'den gelen küresel müşterilerimizle yıllarca yurtdışında iş deneyimiyle,Güney Kore, Japonya, Angola, Venezuela, Gana, Nijerya, Ürdün ve diğer ülkeler ve bölgeler vb., biz zengin teknik deneyim kazanmış ve kurucularımızın çalışkan çalışmaları ile iyi bir itibar kazanmış.

Ana değer ve tutku ile yerel ve küresel müşterilerimize yüksek kaliteli çelik tel ürünleri ve sesli hizmetler sunmak,Tüm mevcut müşterilerimizle işbirliğine devam etmeyi ve dünyanın dört bir yanındaki potansiyel yeni müşterilerle işbirliğine başlamayı umuyoruz..

 

Nanjing Suntay Steel Co., Ltd.. sadece en sevdiğiniz ve güvenilir tedarikçi olmak için değil, aynı zamanda Çin'de farklı çelik tel ürünleri ortağınız olmak için çabalar.

Geçmiş

Biz Nanjing Suntay Steel Co., Ltd. 2000 yılında Wuhu'daki ilk fabrika ile kuruldu, genişleyen iş için, 2009 yılında Dangtu endüstri parkında başka bir fabrika kurduk, Ma'anshan, Anhui, Çin.

Hizmet

Biz, Nanjing Suntay Steel Co., Ltd. Galvanizli çelik tel, Galvanizli çelik tel ipliği, PC tel, ACSR iletken, güç kablosu, Alüminyum kaplı çelik tel, Alüminyum kaplı çelik tel ipliği vb. üretiyoruz.ve OEM hizmeti sunmak!

Ekibimiz

Yönetim Kurulu Başkanı ---- Genel Müdür - Genel Müdür Yardımcısı - Finans Direktörü - Teknik Direktör - Pazarlama Müdürü - İdari Müdür --- Satış Müdürü - Satınalma Müdürü --- Üretim Müdürü - Üretim Sorumlusu - Kalite Yöneticisi - - Hat Yöneticisi - Stok yöneticisi.