Tel:
Çin Çelik tel kablo Üretici
GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD
Profesyonel Tel ve Kablo Tedarikçisi

Telefon: 86-13855514957 E- posta: greatsteelwirecable@yahoo.com

Ana sayfa

GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
Çin GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD şirket Profili
Çin GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD şirket Profili
Çin GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD şirket Profili
Çin GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD şirket Profili
1 2 3 4

GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD

   

Büyük Çelik Industrial Co, Ltd ana üretici ve galvanizli çelik tel ve tel, Alüminyum kaplı çelik tel ve tel, ACSR, ACS, PC Çelik Tel ve Strand vb gibi çelik tel ürünleri çeşitli konusunda uzmanlaşmış ihracatçı ve bu satırda MFL ve teknoloji gibi ileri makinelerle atölye çalışmaları birleştirdiğimiz için çok rekabetçi bir fiyata yüksek kaliteli mekanik ürünler sunabiliriz.

ABD, Brezilya, İtalya, Almanya, Vietnam, Avustralya, Filipinler, Malezya, Orta Doğu, Kolombiya, Kenya, Mısır, Arjantin, Güney Kore, Japonya, Angola, Venezuela, Gana, Nijerya'dan global müşterilerimizle yılların yurtdışı iş tecrübesi, Ürdün ve diğer ülke ve bölgelerde vb. Zengin teknik deneyim kazandık ve kurucularımız gayretli çalışmaları sayesinde iyi bir ün kazandık.

Yerel ve küresel müşterilerimize çelik tel ürün ve ses hizmetlerinde yüksek kaliteyi sağlama konusundaki temel değeri ve tutkuyla, mevcut tüm müşterilerimizle işbirliğini derinlemesine sürdürmeyi ve yeni potansiyel müşterilerle işbirliğinin başlangıcını dört gözle bekliyoruz. dünya.

Great Steel Industrial Co., Ltd. sadece en sevdiğiniz ve güvenilir tedarikçiniz olmak için değil, aynı zamanda Çin'deki farklı çelik tel ürünlerinin ortağı olmaya da çalışıyor.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Litong Global

No. Çalışanları : 200~250

Yıllık satış : 2hundred million-2.5hundred million

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 10% - 20%

Şirket tarihçesi

Biz, büyük çelik Industrial Co, Ltd 2000 yılında Wuhu'da ilk fabrika ile genişleyen iş için kurulan, biz 2009 yılında Dangtu endüstri Parkı, Ma'anshan, Anhui, Çin başka bir fabrika kurduk.

Firma Servisi

Biz, Büyük Çelik Industrial Co, Ltd üretmek Galvanizli çelik tel, Galvanizli Çelik Tel Strand, PC Strand, ACSR İletken, Güç kablosu, Alüminyum Kaplı Çelik Tel, Alüminyum Kaplı Çelik tel tel vb. Ve OEM hizmeti sunuyoruz!

Şirket takım

Yönetim Kurulu Başkanı ---- Genel Müdür - Genel Müdür Yardımcısı - Finans Direktörü - Teknik Direktör - Pazarlama Müdürü - İdari Müdür --- Satış Müdürü - Satınalma Müdürü --- Üretim Müdürü - Üretim Sorumlusu - Kalite Yöneticisi - - Hat Yöneticisi - Stok yöneticisi.

                            

GREAT STEEL INDUSTRIAL CO.,LTD
Huarong Binası, No.85 Guanjiaqiao, Gulou Bölgesi, Nanjing, Jiangsu, PRChina
Tel:86-138-55514957
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Çelik tel kablo Tedarikçi. © 2017 - 2021 greatsteelwirecable.com. All Rights Reserved.